Olimpiady językowe PDF Drukuj
poniedziałek, 12 czerwca 2017 14:11

Wyniki ogólnopolskich olimpiad języka angielskiego dla klas I-III SP

Z dumą i radością informujemy o wynikach naszych uczniów w dwóch ogólnopolskich konkursach–olimpiadach z języka angielskiego dla klas I-III SP. W drugim semestrze odbyły się dwie takie olimpiady:” Olimpusek 2017 sesja wiosenna” oraz „Zuch 2017 edycja roczna”.

W tym roku w konkursach wzięły udział dzieci z klas III i II. Nasi uczniowie wykazali się ponadprzeciętną wiedzą,  o czym świadczą osiągnięte przez nich wysokie lokaty.

W olimpiadzie językowej „Olimpusek 2017”:

VI miejsce i tytuł laureata uzyskała Kinga Armata z klasy IIIc (190/210 p.).

Warto tu nadmienić, że  w konkursie wzięło udział ponad 5,5 tys. uczniów, a laureatami olimpiady są dzieci, które uplasowały się od 1 do 15 miejsca.

W „Zuchu 2017”:

I miejsce i tytuł laureata-zwycięzcy uzyskała również Kinga Armata z klasy IIIc (210/210p )

XV miejsce i tytuł laureata uzyskał Maksymilian Dziedzic z klasy IIIc (167/210 p)

Na poziomie klasy III wzięło udział prawie 1700 dzieci, laureatami zostali uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1-15. Zaraz za grupą laureatów uplasowali się nasi uczniowie: Aleksandra Serafin – 16 miejsce i Maria Kapinos – miejsce 17.

Na naszych dzielnych Olimpijczyków czekają dyplomy i nagrody. Laureatów do konkursów przygotowała p. Magdalena Nycz.

Gratulujemy  wspaniałego sukcesu i życzymy wielu następnych :)