Spotkanie informacyjne z przedstawicielem British Council na temat międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego Cambridge YLE dla naszych uczniów PDF Drukuj
wtorek, 20 marca 2018 00:00

Szanowni rodzice uczniów z klas I-V SP !
Jeżeli jesteście zainteresowani przygotowaniem Waszych dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge, serdecznie zapraszamy na prelekcję dotyczącą aktualnych wymagań, sposobu przeprowadzania i przebiegu takich egzaminów dla dzieci do lat 12.
Od bieżącego roku szkolnego nasza szkoła jest partnerem egzaminacyjnym British Council, co daje nam możliwość przeprowadzania międzynarodowych egzaminów stacjonarnie- w naszej szkole, w przyjaznych, znanych dzieciom warunkach.
Prelegentem ze strony British Council będzie p. Celina Kurkowska- wieloletni praktyk oraz egzaminator egzaminów Cambridge dla dzieci. Prezenterka bardzo chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące egzaminów, ich kosztu, przebiegu oraz organizacji.
Prezentacja skierowana jest przede wszystkim do rodziców uczniów przygotowujących się do egzaminu 12 maja, ale również dla osób zainteresowanych dołączeniem do grupy egzaminacyjnej w przyszłym roku szkolnym.
Serdecznie zapraszamy, gdyż tylko nasza szkoła oferuje uczniom takie możliwości, dając jednocześnie alternatywę dla płatnych zajęć prywatnych.
Prelekcja odbędzie się 27 marca 2018
o godz. 16.15 w sali nr 43.
Zainteresowane osoby proszę o potwierdzenie osobiste lub mailowe na e-mail:

Zgłoszenia można również przekazywać poprzez dziennik elektroniczny lub do nauczycieli j. angielskiego.

Koordynator programu partnerskiego British Council Addvantage

Magdalena Nycz