Prestiżowa nagroda dla naszej szkoły PDF Drukuj
czwartek, 12 kwietnia 2018 08:19
 Z dumą informujemy, że nasza szkoła może od dziś poszczycić się tytułem Schools eTwinning Label 2018-2019. To wspaniałe osiągnięcie wszystkich eTwinningowców (uczniów i nauczycieli) w naszej placówce i przykład dla innych szkół w międzynarodowej
społeczności e Twinning.
Komisja oceniała między innymi, czy w naszej szkole wykorzystujemy narzędzia cyfrowe, jak dbamy o bezpieczeństwo w sieci oraz czy nasze działania pedagogiczne można określić jako innowacyjne i kreatywne. Sprawdzano również, czy w szkole promowane jest ciągłe doskonalenie się oraz w jakim stopniu w działania rozwijające umiejętności włączają się uczniowie.
Oficjalne ogłoszenie zostanie opublikowane na portalu eTwinning.net Na poziomie europejskim pojawi się specjalny komunikat prasowy dotyczący tej nagrody, a wiadomości będą również dostępne na stronie Erasmus+ na Facebooku.