MINI PLAYBACK SHOW PDF Drukuj
poniedziałek, 14 maja 2018 11:35
 Jak co roku i w tym nie mogło zabraknąć największego i kultowego już wydarzenia w świetlicy: Mini Playback Show 2018 !!! Ta jedyna i niepowtarzalna impreza świetlicy ogólnej już od kilku lat gromadzi wokół siebie wielu zainteresowanych oraz chętnych, którzy chcą brać udział w tym super wydarzeniu! W tym roku wystąpiło łącznie 34 uczestników przedstawiających 16 piosenek a więc mogliśmy podziwiać 16 wspaniałych występów. Wybór utworów był bardzo różnorodny o czym świadczy urozmaicony przekrój zainteresowań uczestników, od lat 60 tych i piosenki Marii Koterbskiej ,, Parasolki” po nowoczesne hity typu: Sarsa, Margaret, Cleo itd. Również typy muzyki rozrywkowej
przeplatały się od pop, dance, po disco. Tym bardziej show nie było nudne a widownia jak zawsze dopisała i świetnie bawiła się. Nasza niezawodna prowadząca: Gabriela Michalak, ,,zwierzę medialne” z charyzmą poprowadziła to show. W skład jury zasiadły: przewodnicząca Jury: Ilona Żurek oraz wspaniałe: Katarzyna Kaczmarczyk, Agnieszka Osuch-Rychlik i uczennica gimnazjum, laureatka pierwszej edycji Mini Playback Show. Wybór jak zawsze i w tym roku jeszcze bardziej był ogromnie ciężki, gdyż poziom umiejętności uczestników przerósł nasze najśmielsze oczekiwania… W trakcie burzliwych obrad publiczność mogła spróbować swoich sił w konkursie: ,,Jaka to melodia”, najlepsi otrzymali słodki poczęstunek ;) W końcu między czasie padł ciężki werdykt. Jury po raz pierwszy przyznało jedno wyróżnienie dodatkowe niż przewidziana wcześniej ilość, co świadczyło o tak wyrównanej walce, że aż szkoda było nie wyróżnić dodatkowego wykonawcy. I tak :
Wyróżnienia otrzymali:

- Zespół: Krzysztof Gierek, Aleks Topolski, Sandra Gajda, Iga Dziwanowska, Łucja Sienkiewicz (kl.Ia) w piosence: ,, Kolorowa Sukienka” Long&Junior

- Patrycja Grabara (kl.IIIe) w piosence: ,, Belevier” Imagine Dragons

- Nadia Gołuchowska (kl.IIIc) w piosence: ,, Liama in my living room”

- Malwina Kuca: (kl.IIIb) w piosence: ,, In my Cabana”

 

- Zuzanna Stanisławiak (kl.IIId) w piosence: ,, Parasolki” Maria Koterbska

- Zespół: Maja Banaś, Nikola Domałaczny, Wiktoria Bączyńska (kl.IIIc) w piosence: ,,My Słowianie” Cleo& Donatan

III miejsce:

- Maja Karnia (kl.IIIc) w piosence: ,, Łowcy gwiazd” Cleo

II miejsce:

- Zespół: Klaudia Żerańska, Milena Drabczyk, Zuzia Ławer w piosence: ,,Volta” Sarsa

I miejsce:

- Zespół: Ariel Bąkowski, Jakub Habbal, Alan Strugaru, Piotr Afeltowicz, Wojtek Skuza (kl.Ia) w piosence: ,,Ruda” Czadomen

Pozostałym wykonawcom serdecznie gratulujemy bo byliście wspaniali i brakowało tak nie wiele: Magdalena Kozera (kl.IIIe); Łucja Sienkiewicz (kl.Ia); Weronika Masajada, Kornelia Chudziak (kl.IIIb); Alina Gruca (kl.IIIa); Klaudia Kopacz, Karol Szymański (kl.IIIc); Natalia Masajada (kl.IIIb); Sandra Stodolak, Bartosz Wiśniewski, Staś Malisz, Seweryn Malinowski (kl.IIIc).
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom bo wszyscy jesteście wygrani, wasze zaangażowanie na przesłuchaniach, próbach oraz na występie było niebywałe, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszego talentu i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach świetlicowych! Zapraszamy za rok do kolejnej edycji! Z gorącym pozdrowieniem i uściskami: p.Gabrysia, p. Ilonka J