Kolejny sukces językowy naszych uczniów PDF Drukuj
wtorek, 12 czerwca 2018 21:54
Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że trzymamy poziom i w tym roku również nasi uczniowie odnieśli wielki sukces w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego.

W konkursie Albus 2018 (poziom klasy IV) wzięło udział 2737 dzieci z całej Polski, w tym ośmioro naszych uczniów z klasy IVc. Spośród wspomnianej wcześniej ósemki aż sześcioro zostało nagrodzonych :)

Nasi uczniowie z klasy IVc uzyskali :

1 miejsce (laureat-zwycięzca) – Kinga Armata

5 miejsce (laureat) – Paulina Baran

5 miejsce (laureat) – Aleksandra Serafin

11 miejsce (wyróżnienie) – Maria Kapinos

15 miejsce (wyróżnienie) – Julian Cieślik

15 miejsce (wyróżnienie) – Zuzanna Wójcik

16 miejsce – Emilia Stec

21 miejsce – Maksymilian Dziedzic

Wszyscy nasi uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, wykazali się ponadprzeciętną wiedzą, dzięki której znacznie przekroczyli średnią krajową punktację konkursu. Na laureatów czekają dyplomy i nagrody od organizatora konkursu: Centrum Edukacji Szkolnej z Warszawy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów podczas nauki języka angielskiego !!!

Szkolny koordynator konkursu – Magdalena Nycz