Zawody w narciarstwie alpejskim PDF Drukuj
wtorek, 05 lutego 2019 11:21
 W ubiegłym tygodniu dzięki sprzyjającej zimowej aurze rozegrano zawody w narciarstwie alpejskim na Górce Środulskiej. Dnia 31 stycznia rywalizowali ze sobą uczniowie klas IV-VIII ze Szkół podstawowych z Sosnowca. Naszą szkołę dzielnie reprezentowało sześcioro zawodników : Martyna Chrobak, Kinga Armata, Kacper Świątek, Eryk Pezda, Kacper Wiśniewski i Oktawian Karnia. Wszyscy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, uzyskując rezultaty na miarę swoich możliwości. Najwyżej z naszych reprezentantów uplasował się Kacper Świątek- uczeń klasy Vc . Zajął on 14 miejsce na 69 startujących, warto jednak wspomnieć, że w swoim roczniku był to drugi czas zawodów. I choć w klasyfikacji Szkół nie udało się zdobyć czołowego miejsca, to niewątpliwie nie był to stracony czas. Serdeczne gratulacje dla naszych wspaniałych narciarzy!