Nadszedł czas wakacji PDF Drukuj
czwartek, 25 czerwca 2020 13:57
Dziesiątki lekcji, przerw i w końcu ten ostatni dzwonek... Tak bywało każdego roku... ten jest inny, ale cel edukacji zawsze ten sam... Chcemy, by młode pokolenie wzrastało z przekonaniem, że wiedza, odpowiedzialność i ludzkie serce mają priorytetowe znaczenie.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Samorząd Uczniowski dziękują wszystkim uczniom za pracę w tym roku szkolnym i życzą, by czas wakacji był czasem spokoju, radości, odpoczynku, a także regeneracji sił do dalszej nauki w nowym roku szkolnym.
Zaraz po chwili nostalgii, zadumy i refleksji nad tym co było niech obudzi się w Was młodzieńcza świeżość i chęć poznawania świata. Niech czas wakacyjny będzie czasem owocnym, niezapomnianym i bezpiecznym.
A Wy, drodzy ósmoklasiści, idźcie przez całe życie z zapałem i entuzjazmem, nigdy nie rezygnujcie z marzeń i planów, pamiętajcie, że każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia, wracajcie czasem wspomnieniami do lat spędzonych w szkole podstawowej.
Wszystkim uczniom, rodzicom, opiekunom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Samorząd Uczniowski