Pracownicy Szkoły PDF Drukuj

Dyrektor:

mgr Iwona Chęcińska

Wicedyrektor:

mgr Regina Korcipa

Wicedyrektor:

mgr Renata Maj

Wicedyrektor:

mgr Adam Szymonowicz

Katarzyna Adamska doradca zawodowy
Beata August przyroda, biologia, wychowawca IVf
Monika Bagińska informatyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa, wdżr, wychowawca VIIIa
Mariusz Bański informatyka, technika
Jolanta Będkowska język polski, wychowawca VIIc
Katarzyna Błach edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ic
Elżbieta Białas matematyka
Przemysław Boroń wychowanie fizyczne
Aleksandra Bożek język angielski, wychowawca VIIa
Justyna Broda wychowawca ZT III
Monika Brzoska-Gansiniec edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIa
Aldona Chaj edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIb
Joanna Chmielarska język angielski
Katarzyna Chodzyńska wychowawca ZT I
Małgorzata Cichoń–Mastalerz język niemiecki, wychowawca III 
Edyta Cieplińska matematyka, wychowawca VIIId
Marcin Ciepliński matematyka
Katarzyna Cieślik język angielski
Mariusz Cieślik język polski
Iwona Cudak logopeda
Wioletta Dądela religia
Dorota Dobras edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Id
Danuta Dorosz przyroda, wychowawca VIIIb
Magdalena Ferdek logopeda
Dorota Futyma język angielski, wychowawca klasy Ve
Anna Godzik język angielski
Donata Grzesiak język polski, wychowawca Vd
Magdalena Grzeszczyk wychowawca przedszkola młodszego
Hanna Han edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Ib
Bożena Hat matematyka
Wiesława Iwańska biblioteka
Beata Jaszczyk-Szczerba edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający III e
Andrzej Jachna

plastyka, zajęcia techniczne,

zajęcia artystyczne
Małgorzata Jop wychowawca ZRW I
Aleksandra Jurga

edukacja wczesnoszkolna,

nauczyciel wspomagający IIIb

Katarzyna Kaczmarczyk logopedia
Ewa Kajdańska historia
Małgorzata Kędzior pedagog
Violetta Knapik język angielski
Agnieszka Kobiela terapia SI
Agniesszka Kołodziejczyk- Nowak historia
Ewa Konieczka logopedia
Aneta Kołtot- Janiga fizyka, chemia
Anna Korczek język polski
Justyna Korzeń wychowanie fizyczne
Barbara Kowalik matematyka, wychowawca VIIb
Danuta Kowalska wychowawca ZRW II
s.Kurdyk,Bożena religia
Dorota Kubik język polski, wychowawca VIa
Krystyna Kunicka biologia
s. Kurdyk Bożena religia
Wioletta Lackorzyńska technika
Elżbieta Leks wychowawca świetlicy
Barbara Leśniczek matematyka
Iwona Letniowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIa
Halina Łuczyńska matematyka
Katarzyna ukaszewicz-Cholewa historia, przyroda, wychowawstwo Vb
Bożena Machel muzyka, wychowawca VId
Marta Mart-Dylewska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIId
Agnieszka Marzec- Siemiątkowska geografia
Agnieszka Matyja logopeda
Aneta Mazurkiewicz edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIb
Gabriela Michalak dyrektor świetlicy
Alina Miroszewska-Zawadowicz język polski
Ewa Moneta plastyka
Agata Mucha matematyka, wychowawca Va
Renata Myrta-Kaim język angielski
Barbara Niedziela-Jodłowska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIIa
Dorota Niżnik język niemiecki
Barbara Nowak edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IVd
Dorota Nowak edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ib
Anna Nowakowska historia
Alicja Nowicka nauczyciel świetlicy
Magdalena Nycz język angielski
Wanda Nowak język polski, wychowawca IVc
Małgorzata Oleszak język polski
Bożena Orzelska-Kralewska pedagog
Agnieszka Osuch-Rychlik edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IVa
Marcin Paks historia, wos
Edyta Pardała język polski, wychowawca IIIA
Iwona Parzuchowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ia
Joanna Piechulek historia, WOS, wychowawca IIIC
Dorota Rola religia
Paweł Róg wychowanie fizyczne
Joanna Ryng-Kapka język angielski
Małgorzata Sapińska psycholog
Aleksandra Serafin religia, wychowawca VIIe
Ilona Słaboń terapeuta SI
ks.Słodczyk Marcin religia
Elżbieta Stach wychowawca ZT IV
Joanna Starzyk matematyka, wychowawca VIb
Dorota Stępień edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IVe

Teresa Stochel matematyka
Helena Suma matematyka, fizyka
Aleksandra Szechowicz edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIa
Barbara Szpecht wychowawca świetlicy
Edyta Szplitgejber-Warzecha wychowanie fizyczne
Joanna Śmigielska- Środa wychowanie fizyczne
Magdalena Świech-Palenta edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIc i VIId
Joanna Wajda-Kurdziel wychowawca świetlicy
Szymon Wałowski biblioteka
Karolina Wicha psycholog
ks.Mirosław Wilk religia
Karolina Wojnar-Wałowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ia
Dariusz Wójcik informatyka, zajęcia techniczne
Joanna Wójcik język polski, wychowawca Va
Anna Zaczkowska wychowanie fizyczne
Krzysztof Zaród chemia, informatyka
Beata Ziółek edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IVb
Anna Zimna chemia
Ilona Żurek wychowawca świetlicy

Tomasz Banyś

fizjoterapeuta

Aneta Chrzanowska Ćmak- Sławińska Sylwia

fizjoterapeuta

Sylwia Ćmak- Sławińska

fizjoterapeuta

Dorota Flak- Gmerska

fizjoterapeuta

Jakub Grabowski

fizjoterapeuta

Agata Hesse- Szymonowicz

fizjoterapeuta

koordynator ds. rehabilitacji

Małgorzata Maziarz

fizjoterapeuta

Monika Mierzwa

fizjoterapeuta

Agnieszka Mleczko

fizjoterapeuta

Konrad Siudyła

fizjoterapeuta

Natalia Śledziona

fizjoterapeuta

Monika Zamojska

fizjoterapeuta

Iwona Balawejska

sekretariat

Krystyna Szymanek

sekretariat