Pracownicy Szkoły PDF Drukuj

 

Dyrektor:

mgr Iwona Chęcińska

 

Wicedyrektor:

mgr Regina Korcipa

 

Wicedyrektor:

mgr Renata Maj

 

Wicedyrektor:

mgr Adam Szymonowicz

 

 

Katarzyna Adamska doradca zawodowy
Beata August przyroda, biologia
Monika Bagińska informatyka, wychowawca VIa
Tomasz Banyś fizjoterapeuta
Magdalena Bańska edukacja wczesnoszkolna nauczyciel wspomagający III a
Dorota Baran Chęcińska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIa
Jolanta Będkowska język polski, wychowawca Vc
Przemysław Boroń wychowanie fizyczne
Aleksandra Bożek język angielski, wychowawca Va
Katarzyna Błach edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIId
Justyna Broda wychowawca ZT III
Monika Brzoska-Gansiniec edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ia
Aldona Chaj edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ib
Joanna Chmielarska język angielski
Katarzyna Chodzyńska wychowawca ZT I
Aneta Chrzanowska fizjoterapeuta
Małgorzata Cichoń–Mastalerz język niemiecki, wychowawca IIA
Edyta Cieplińska matematyka, wychowawca VId
Marcin Ciepliński matematyka
Katarzyna Cieślik język angielski, wychowawca VIc
Mariusz Cieślik język polski, wychowawca IIIA
Iwona Cudak logopeda
Dorota Dobras edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIe
Małgorzata Dołgij język polski
Danuta Dorosz przyroda
Dorota Futyma język angielski
Magdalena Ferdek logopeda
Anna Godzik język angielski
Donata Grzesiak język polski, wychowawca IIIC
Magdalena Grzeszczyk wychowawca przedszkola młodszego
Hanna Han edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IId
Urszula Herjan geografia, przyroda, wychowawca IB
Agata Hesse-Szymonowicz fizjoterapeuta
Wiesława Iwańska biblioteka
Beata Jaszczyk-Szczerba edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający II d
Andrzej Jachna

plastyka, zajęcia techniczne,

zajęcia artystyczne
Małgorzata Jop wychowawca ZRW I
Aleksandra Jurga

edukacja wczesnoszkolna,

nauczyciel wspomagający Ib

Katarzyna Kaczmarczyk logopedia
Małgorzata Kędzior pedagog
Violetta Knapik język angielski, wychowawca IIB
Aneta Kołton-Janiga fizyka, chemia
Ewa Konieczka logopeda
Justyna Korzeń wychowanie fizyczne
Barbara Kowalik matematyka, wychowawca Vb
Danuta Kowalska wychowawca ZRW II
Dorota Kubik język polski, wychowawca IVa
Krystyna Kunicka biologia
s. Kurdyk Bożena religia
Wioletta Lackorzyńska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca ZT2
Elżbieta Leks wychowawca świetlicy
Barbara Leśniczek matematyka
Iwona Letniowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIc
Halina Łuczyńska matematyka, wychowawca VId
Katarzyna Łukaszewicz-Cholewa historia, przyroda
Bożena Machel muzyka, wychowawca IVb
Marta Mart-Dylewska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIc
Agnieszka Matyja logopeda
Aneta Mazurkiewicz edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIe
Gabriela Michalak dyrektor świetlicy
Monika Mierzwa fizjoterapeuta
Alina Miroszewska-Zawadowicz język polski
Ewa Moneta plastyka
Renata Myrta-Kaim język angielski
Barbara Niedziela-Jodłowska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający Ia
Dorota Niżnik język niemiecki
Barbara Nowak edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Id
Dorota Nowak edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIb
Anna Nowakowska historia
Alicja Nowicka edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIa
Magdalena Nycz język angielski
Małgorzata Oleszak język polski
Bożena Orzelska-Kralewska pedagog
Agnieszka Osuch-Rychlik edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIa
Marcin Paks historia, wos
Edyta Pardała język polski, wychowawca IA
Iwona Parzuchowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ie
Joanna Pawlicka fizjoterapeuta
Joanna Piechulek historia, WOS, wychowawca IB
Wioleta Pilitowska informatyka
Iga Rzepczyńska edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIId
Katarzyna Richtarz edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający IIb
ks. Jan Rogowski religia
Dorota Rola religia
Paweł Róg wychowanie fizyczne
Joanna Ryng-Kapka język angielski, wychowawca IIIB
Małgorzata Sapińska psycholog
Aleksandra Serafin religia
Elżbieta Stach wychowawca ZT IV
Joanna Starzyk matematyka, wychowawca IVb
Dorota Stępień Wychowawca IIf
Teresa Stochel matematyka
Helena Suma matematyka, fizyka
Aleksandra Szechowicz edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIIe
Barbara Szpecht edukacja wczesnoszkolna
Edyta Szplitgejber-Warzecha wychowanie fizyczne
Włodzimierz Środa wychowanie fizyczne
Magdalena Świech-Palenta edukacja wczesnoszkolna, wychowawca Ic i IVd
Joanna Wajda-Kurdziel wychowawca świetlicy
Szymon Wałowski biblioteka
Karolina Wojnar-Wałowska edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIc
Dariusz Wójcik informatyka, zajęcia techniczne
Joanna Wójcik język polski
Monika Zamojska fizjoterapeuta
Krzysztof Zaród chemia, informatyka
Beata Ziółek edukacja wczesnoszkolna, wychowawca IIb

 

Małgorzata Maziarz

fizjoterapeuta

Konrad Siudyła

fizjoterapeuta

 

Iwona Balawejder

 

Iwona Michel